İK Politikamız

Şirketimiz İnsan Kaynakları birimi, 21. yüzyılda rekabette üstünlüğün sırrının 'insan' olduğunun bilinciyle, sürekli gelişim temel ilkesiyle ve çağdaş insan kaynakları uygulamaları ile şirketimizin başarısını desteklemektedir.

Bu nedenle firmamız tüm süreçlerini, çalışanların verimliliğini, motivasyonunu ve şirketlerine bağlılığını arttırmaya yönelik olarak sürdürmektedir.

İnsan kaynakları olarak tüm adayları işe alım sürecinde; açık pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip doğru insan, performansa ve yetkinliklere bağlı ücret, başarıya bağlı değerlendirme ve herkes için eşit fırsat ilkelerine göre değerlendirmekteyiz. Şirketimiz çalışanlarına sağladığı çeşitli profesyonel eğitim ve seminer imkanlarıyla da dinamik, sürekli gelişen kalifiye özelliklere sahip takım arkadaşlarıyla beraber atılım yapma hedefine ulaşmaktadır.


Açık Pozisyonlar

Detayları görmek için başlıklara tıklayın

Kalıp Üretim Departmanı'nda yetiştirilmek üzere Kalıpçı aranmaktadır. Adaylar için takım tezgahı bilgisi (Torna, Freze) sahibi olmak tercih sebebidir. Adaylar başvurularını, firmada şahsen veya online başvuru formumuzu doldurarak yapabilirler.

Kalıp Üretim Departmanı'nda çalıştırılmak üzere Plastik veya Zamak Kalıpları konusunda Kalıpçı Ustası aranmaktadır. Adaylar başvurularını, firmada şahsen, veya online başvuru formumuzu doldurarak yapabilirler.

Kalıp Üretim Departmanı'nda çalıştırılmak üzere Kalıp Tasarımı veya CNC Talaşlı İmalat konusunda tecrübeli, iyi derecede CAD veya CAM programı kullanabilen CAD/CAM Uzmanı aranmaktadır. Adaylar başvurularını, firmada şahsen, kısa özgeçmişlerini ik@novakalip.com.tr adresine yollayarak veya online başvuru formumuzu doldurarak yapabilirler.

Beyaz Eşya, Otomotiv ve Havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızın üretim mühendisliği bölümünde görev almak üzere mühendis alınacaktır.

Gereken nitelikler:

  • Plastik enjeksiyon konusunda en az 3 yıl tecrübeli
  • Ünivesitelerin Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • Kalite sistemleri konusunda tecrübeli
  • Planlama, üretim, satınalma süreçlerine hakim
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
  • İngilizce bilmek tercih sebebidir.

Adaylar başvurularını ik@novakalip.com.tr adresine cv'lerini yollayarak yapabilirler.